С. О. Костилєва ПОЛІКУЛЬТУРНІСТЬ ТА ПОЛІЕТНІЧНІСТЬ НА СТОРІНКАХ ПІДРУЧНИКІВ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЩОЇ ШКОЛИ

DOI: 10.20535/2307-5244.45.2017.117734

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

У статті аналізується змістове наповнення сучасних підручників з історії України у контексті віддзеркалення основних принципів полікультурності й поліетнічності. Наголошується, що ці принципи є наріжними в формуванні європейської ідентичності, а отже, мають важливе значення длz інтеграції України до Європи. Обгрунтовується висновок про недостатнє їх представлення як на фактологічному, так і на концептуальному рівні в сучасній історичній літературі для вищої школи та про необхідність виправлення цього недоліку.

Ключові слова: полікультурність, поліетнічність, підручник, історія України.

45_11_Kostylieva

Опубліковано у Сторінки Історії №45 | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.