С. О. Костилєва ДЖЕРЕЛА ТА НАУКОВА ЛІТЕРАТУРА ДО НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО КОМПЛЕКСУ З ДИСЦИПЛІНИ «ІСТОРІЯ КИЇВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ»

DOI: 10.20535/2307-5244.44.2017.105466

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

В статті на основі вивчення змісту веб-порталу НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» проаналізовано доступні групи джерел та наукову літературу для готування навчально-методичного комплексу з дисципліни «Історія Київської Політехніки». Відповідно, представлено характеристику історичних джерел та історіографічний аналіз літератури, обґрунтовано необхідність їх використання, запропоновано методики опрацювання.
Ключові слова: Київська Політехніка, навчально-методичний комплекс, джерела, наукова література.

44_16_Kostylieva

Опубліковано у Сторінки Історії №44 | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.