Хитровська Ю. В. Вплив національної політики Російської імперії на становище польського населення та римо-католицької церкви в Правобережній Україні наприкінці XVIII — на початку ХХ ст.

DOI: 10.20535/2307-5244.44.2017.105454

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Спираючись на архівні документи й матеріали та спеціальну наукову літературу, автор статті аналізує національну політику царського уряду та її вплив на становище польського населення та Римо-католицької церкви в «Південно-Західному краї» наприкінці XVIII — на початку ХХ ст.
Ключові слова: російський уряд, Правобережна Україна, національна політика, польське населення, Римо-католицька церква, Російська православна церква.

44_3_Khytrovska

Опубліковано у Сторінки Історії №44 | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.