С. Ю. Боєва ВЕТЕРАНИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ – ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ІСТОРІЇ КПІ: ДОСВІД ІСТОРИКО-БІОГРАФІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

На матеріалах архіву Кафедри історії НТУУ „ КПІ” уперше висвітлюється бойовий шлях і трудова діяльність їївикладачів – ветеранів Великої вітчизняної війни. Розкривається гідний внесок ветеранів у Перемогу над німецько-фашистськими загарбниками, а також у процес навчання і виховання студентської молоді, розвиток історичної науки в Україні.

This article is one of the first attempts to turn to the history of Chair, to examine on NTUU “KPI” ‘s archival basis the war and labour activities of the Great Patriotic War’s veterans and their contribution both to the victory over Nazi invaders and to the development of historical science in Ukraine, education of student youth.

Ключові слова: Україна, Велика вітчизняна війна, Київський політехнічний інститут, біографістика, історія.

28_22_Boeva

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №28 | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.