С. О. Костилєва „ВІСТИ КИЇВСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ” (1926-1930 рр.) ЯК ДЖЕРЕЛО ВИВЧЕННЯ ОСВІТЯНСЬКОГО І НАУКОВОГО ЖИТТЯ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Представлено джерелознавчу характеристику збірника наукових статей Київського політехнічного інституту „ Вісти” за 1926 – 1930 рр. Висвітлюються соціально-економічні і політичні умови, на тлі яких видавався збірник, аналізуються структура та змістовне наповнення випусків видання. Обґрунтовано високий рівень інформаційної насиченості наукового видання, зокрема у контексті проблематики з історії науки і техніки, а також з історіїсамого КПІ.

The Article devoted to the source’s studies the collection of scholars papers “Visti” (1926-1930) of the Kiev polytechnic institute. Analysis socialeconomic and political conditions that period, structure and contents this issue. Summarized high scientific level of this collection.

Ключові слова: Україна, наука і техніка, журнальна наукова періодика, Київський політехнічний інститут, історія.

28_17_Kostuleva

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №28 | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.