В. В. Янковий З ФУТБОЛЬНОГО ЛІТОПИСУ КИЇВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

Розглянуто обставини створення першої футбольної команди Київського Політехнічного інституту, її роль у спортивному житті Києва і всієї Російської імперії. Визначено роль окремих особистостей у формуванні спортивних засад нового соціокультурного феномену.

The circumstances of creating the fist football team of Kiev polytechnical institute and it’s role in sport life of Kiev and hole state (the Russian empire) are observed in the article. The role of some persons in form the sports based principles as new social and culture fenomen is described.

Ключові слова: Київський політехнічний інститут, спорт, футбол, олімпіада, спартакіада, команда, стадіон.

29_9_Jankovyj

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №29 | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.