С. О. Костилєва „ИЗВЕСТИЯ” КИЇВСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ 1950-х рр.: СТРУКТУРА, АНАЛІЗ ЗМІСТУ

Представлено джерелознавчу характеристику наукових збірників Київського політехнічного інституту 1950-х рр. Висвітлюються соціально-економічні і політичні умови, на тлі яких видавалися збірники, аналізуються структура та змістовне наповнення випусків видання.

Represented source’s characteristic of the Kyiv’s polytechnic institute scientific collections for the 1950-s. Highlighted social-economic and political background of that period, structure and contents this edition.

Ключові слова: УРСР, Київський політехнічний інститут, журнальна періодика, освіта, наука.

30_15_Kostuleva

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №30 | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.