А. І. Махінько ОСВІТНІ РЕФОРМИ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ: СТАН, ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ

Розкриваються особливості реформування середньої освіти у незалежній Україні, висвітлюються напрями, стратегія та основоположні принципи нововведень у середній школі, досліджується проблема реалізації запланованих змін на практиці.

In the article the features of secondary education reformation open up in independent Ukraine, in particular directions, strategy and fundamental principles of innovations, are examined at secondary school, and also analysed, as the pre-arranged changes realized in practice.

Ключові слова: незалежна Україна, середня освіта, школа, реформа.

31_20_Makhinko

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №31 | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.