П. А. Дігтяр ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ СПІВПРАЦІ МІЖ УКРАЇНОЮ І ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ НА ПОЧАТКУ ХХІ ст.

Статтю присвячено проблемі створення адекватного механізму організаційно-інституційної підтримки співпраці між Україною і ЄС у науково-технологічній сфері. Визначено основні передумови для міжнародної співпраці в інноваційному і науково-технологічному секторах. Запропоновано напрями вдосконалення організаційно-інституційного забезпечення розвитку науки і технологій в Україні.

The article is devoted to the problem of creating an adequate mechanism guarantee organizational and institutional support of cooperation between Ukraine and EC in S&T sphere. Major preconditions for international collaboration in innovative and scientific and technological sectors have been distinguished. Propositions have been made concerning the improvement of organizational-institutional support of S&T development of Ukraine.

32_21_Dihtiar

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №32. Додати до закладок постійне посилання.