Л. С. Баштова ПРОФЕСОР ЮРІЙ СОКОЛОВ — ПРАВЕДНИК НАРОДІВ СВІТУ ТА ВЧЕНИЙ ЗІ СВІТОВИМ ІМ’ЯМ (До 115-річчя з дня народження Ю. Д. Соколова)

В статті віддзеркалено життєвий шлях видатного вченого ХХ ст. — математика та механіка Юрія Дмитровича Соколова. Він — учень Б. Я. Букреєва, Д. О. Граве, М. П. Кравчука. За порятунок євреїв у роки Великої Вітчизняної війни Інститут героїзму і катастроф євреїв присвоїв йому звання «Праведника народів світу».

The article is devoted to life of Iuriy Dmitrovich Sokolov, famous mathematician and mechanic of the twentieth century. His teachers were B. Y. Bukreev, D. A. Grave, M. P. Kravchuk. Institute of heroism and catastrophes of jews appropriated him the rank of righteous «Man of the world people» for the rescue of jews in the years of Great Patriotic War.

33_16_Bashtova

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №33. Додати до закладок постійне посилання.