Л. С. Баштова, Н. В. Писаревська ЙОГО ПРАЦЯ — ЦЕ МИСТЕЦТВО ВИСОКОГО РІВНЯ (До 115-річчя з дня народження О. С. Смогоржевського)

У статті віддзеркалено життєвий шлях видатного вченого-математика ХХ ст. Олександра Степановича Смогоржевського. Його діяльність відігравала важливу роль у математичному житті Києва та Київського політехнічного інституту. Він відомий працями з геометрії Лобачевсько-го, диференційних рівнянь та вищої алгебри.

The article is devoted to life of Alexander Stepanovich Smogorzhevskiy, famous mathematician of the twentieth century. His activity played an important role in the mathematical life of Kiev and the Kiev Polytechnic Institute. He is known for his works in Lobachevskiy hyperbolic geometry, differential equations and higher algebra.

32_15_Pysarevska

Опубліковано у Архів номерів, Сторінки Історії №32. Додати до закладок постійне посилання.